Karıncalar Koloni Halinde Yaşar!

Karıncalar Koloni Halinde Yaşar!

Karıncalar Koloni Halinde Yaşar!

KARINCALAR KOLONİ HALİNDE YAŞAR! 

   Karıncalar, sosyal yaşam gösterirler. Yuvalarını toprağın altında yaparlar. Böcekler içerisinde sosyal yaşam açısından en gelişmişlerden biri olan karıncalar, son derece iyi örgütlenmiş bir düzen içinde, koloni halinde yaşarlar. Karıncalar besinlerini üretip depolarken, yavrularını gözetir, kolonilerini korur ve savaşırlar. 

KARINCALAR İÇİN SİZLERE PRATİK ÖNERİLERİMİZ VAR !

   Karıncaların ulaşacağı yerlerde açıkta gıda bırakmamanız, karınca yuvalarını minimize etmeniz  ve karıncalar için hijyen koşullarına önem vermeniz ÖNEMLİDİR. Bunun yanı sıra balkonlarınızda çok severek baktığınız bitki, çiçek topluluklarınızın içindeki topraklara göz atmanızda fayda vardır. Genellikle yuva olarak tercih ettikleri topraklar çiçeklerinize de uzun vadede zarar verebilir. Karıncaların iğnelerinde bulunan zehirleri formik asit içermektedir. Bu sebeple, bazı karınca türlerinin ısırması, sokması insan sağlığını ciddi tehlikeye düşürmektedir. Fidas İlaçlama & Alo Böcek olarak bizler teknik destek vermek ve mücadele etmek için uzman ekibimizle sizlere hizmet vermeye hazırız. Karıncalarla mücadelede bunların izledikleri yollara kalıcı ve etkisi olan insektisitler kullanmaktayız.

KARINCALAR İLE NASIL MÜCADELE EDİYORUZ?

   Uzman personelimiz eviniz veya işyerinizde öncelikle karıncaların girişleri, yuvaları ve yoğunlaştığı alanlarda fizibilite çalışması gerçekleştiriyor. Karınca mücadelesinde tespit ettiğimiz yuvalara, fayans aralarına toz ilaç uygulaması yapıyoruz. Bunun yanı sıra evin tamamında pülverizasyon yöntemi ile de mücadeleyi desteklemekteyiz.

Karınca İlaçlama

   PANİKLEMEYİN! FİDAS İLAÇLAMA & ALO BÖCEK  karınca ilaçlama 25 yıllık tecrübesi ve uzman kadrosu ile yanınızda!

   Karıncalar evinize, işyerinize yiyecek temin etmek için gelir ve yerleşirler. Özellikle tatlı ve yapışkan maddeleri severler. Açıkta, dolaplarınızda açıkta gıda bırakmamanız elzemdir.

   Diğer konu başlıkları için fidasilaclama.com.tr inceleyebilir, bizimle whatsapp’tan iletişim kurabilirsiniz. 0506 487 44 14 nolu telefonumuz karınca ilaçlama için 4 saat sizleri bilgilendiriyor.

KARINCA NEDEN DOĞADA OLMASI GEREKİRKEN EVİMDE? İŞYERİMDE?

Karınca İlaçlama

   Evinizde veya işyerinizde karınca olması, karıncaların evinizde yiyeceği kolay bulmuş olmasından sebeptir. Yuvalarını genellikle evinizin işyerinizin dışına yaparlar ve koloni halinde yaşarlar. Kesin çözüm bulmanız için yuvaları tespit etmeniz gerçek bir çözüm yaklaşımı olacaktır. Yuvaları tespit edebilmeniz için ise profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. Karınca ilaçlama için FİDAS İLAÇLAMA & ALO BÖCEK 24 saat için sizin yanınızda unutmayın!

KARINCAYA ÇÖZÜM BULMAK İÇİN  ;

  • Karıncadan kurtulmak için çöplerinizi biriktirmemelisiniz,
  • Karıncaların evinizine yerleşmemesi için bulaşıkları mutfakta bekletmemelisiniz,
  • Karıncaların yuva yapmaması için yere düşen yemek kırıntılarına dikkat etmelisiniz.

Hizmetimizi değerlendirerek size daha iyi bir hizmet sunmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Kategoriler