İlaçlama

Alo Böcek

Adana Haşere Böcek İlaçlama

Böcek, haşere, fare ve pire gibi pek hazzedilmeyen hayvanların evlerimizi sarması hepimizi rahatsız eden bir sorun olmasına rağmen çoğunluğumuz belli dönemlerde bu tarz durumlarla karşılaşabiliriz. Evin yapı malzemesi ve bulunduğu konum gibi birçok etken böceklenmeye sebep olabilir. Böyle durumlarda ne yapacağınızı bilemeyebilir ve kendi kendinize çözüm arayabilirsiniz. Bu tür canlılardan kendi başınıza kurtulmanız ise pek mümkün olmaz. Kalıcı bir çözüm bulmadığınız sürece aynı problem tekrarlamaya devam edecektir. Sizin bu durumda yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçerek “Alo böcek ilaçlama!” demenizdir.

Kendi yöntemlerinizle haşere veya kemirgenlerden kurtulmak için marketlerden ya da eczanelerden satın aldığınız ilaçlar yeterli olmaz. Bu ilaçlarla haşerelerden sadece kısa bir süre kurtulabilirsiniz. Bu yöntemle etkili bir sonuç alamazsınız. Siz onları yok etmeye çalışırken, onlar üreyerek çoğalmaya devam ederler. Bu sebeple, kemirgen ve haşerelerle mücadelenizde uzman kişilerden destek almalısınız.

Adana ilaçlama şirketleri, yaşam ve çalışma alanlarınızda meydana gelen tüm kemirgen türlerine ve haşerelere karşı etkili yöntemlerle kalıcı çözümler üretir. Bir ilaçlama şirketi, sizlere daha temiz ve kaliteli bir yaşam alanı oluşturma gayesi ile çalışır.

Adana Haşere Böcek İlaçlama

Peki, Adana Böcek İlaçlama Şirketi Olarak Biz Kimiz?

1997 yılından bugüne kadar Fidas İlaçlama olarak Adana ve çevresinde ilaçlama konusunda Bayer firmasıyla birlikte hareket ediyoruz. Bu amaçla %100 müşteri memnuniyetine dayalı çalışmalarımızla bizi tercih eden kurumlar, kuruluşlar, kişiler için güvenirliğimizi devam ettirerek uygun fiyatlarda kaliteli hizmet sunma yolunda ilerliyoruz. Sağlık bakanlığı tarafından izinli ilaç firması olarak sahip olduğumuz teknolojik ekipmanlar, araç filomuz ve tecrübeli kadromuz ile her daim hizmetinizdeyiz.

 • Böcek ilaçlama,
 • Haşere ilaçlama işlemlerinde, uzman personellerimiz evlerinizin çeşitli yerlerinde; döşemelerin altında, dolaplarınızda veya duvarların içerisinde bulunan yuvaları bulur ve gerekli işlemleri yaparlar.

Çevre ve toplum sağlığı yararını önemseyen güvenilir bir kuruluş olma yolunda Adana haşere ilaçlama alanında saygın, kaliteli ve aranan bir firma olmak, profesyonel hizmetlerimiz ve ürünlerimiz ile tüm müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için çalışıyoruz. Adana ev ilaçlama hizmetimizi 6 ay garantili ve uygun fiyatları ile sizlere sunuyoruz. Türkiye’de Bayer ile yaptığımız ortaklık sonucunda Adana ilaçlama firmaları arasında en çok tercih edilen firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Nerelerde İlaçlama Hizmeti Veriyoruz?

İlaçlama firması olarak Adana, Mersin, Osmaniye, Kayseri, Kahramanmaraş, Niğde, Hatay’ın Antakya ve İskenderun bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Adana ev ilaçlama hizmeti ile evinizi sarmış olan böceklerden sizlere zahmet vermeden kurtarıyoruz. Böceklerin ürüme noktasını bulur ve yok ederiz. Evinizi böcek ve benzeri şeylerin tekrar sarmaması içinde gerekli işlemleri uygularız. 6 aylık garanti ile evinizi böceklerden temizliyoruz.

Adana ilaçlama hizmeti sadece evler için değildir. Sahip olduğunuz bina komple haşereler ile sarılmış olabilir. Spor salonunuzu sebebi bilinmeyen bir şey yüzünden fareler basmış olabilir. Ofisiniz veya çalıştığınız şirketinizin her yeri böceklerle sarılabilir. Endişelenmeyin! Biz bu alanlarda da hizmet vererek sizleri bu sıkıntıdan kurtarıyoruz. Adana ilaçlama ile böceklere elveda. Hem de kokusuz, lekesiz ve garantili bir ilaçlama vadediyoruz.

Garantili ilaçlama yöntemleri ile Adana ev ilaçlama, ofis ilaçlama, iş yeri ilaçlama, hastane ilaçlama, fabrika ilaçlama ve bunun gibi daha birçok sektörde hizmetinizdeyiz.

İlaçlama Türlerimiz Nelerdir?

Bulunduğunuz ortamı hangi böceğin ya da haşerenin sardığı bizim için önemli değildir. Birbirinden farklı ilaçlama hizmetlerimiz sizlerin sağlığı ve evinizin temizliği için sizlere sunulmaktadır.

Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama en yaygın ilaçlama hizmetimizdir. Çünkü genel olarak ev ve ofisleri böcek ve haşere tarzı canlılar basmaktadır. Fakat bunlar dışında başınıza bela olabilecek bazı canlılarda mevcuttur ve biz tüm bu sorunlara karşı sizlere profesyonel hizmet vermekteyiz.

Fare İlaçlama

Size korku veren ve yaşam kalitenizi düşüren fare sorununuza Adana fare ilaçlama hizmeti ile son verebilirsiniz. Pirelerden kurtulmak da sanıldığı kadar kolay olmayabilir. Siz tam temizlediğinizi düşünürken onlar başka bir köşeden sinsi sinsi tekrar türeyip yayılmaya başlarlar. İşin kötü yanı bu canlılar sizin sağlığınızı da tehlikeye atmaktadırlar. Bunların önüne geçmek için Adana pire ilaçlama hizmetinden yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Akrep, Uyuz Böceği, Bahçe İlaçlama

Pire, fare ve böcek dışında türemeye meyilli farklı canlılarda vardır. Mesela arı, akrep, uyuz böceği, güve, kene, karınca, hamam böceği, tahta kurdu, eşek arısı, kalorifer böceği, kuş piresi, tahta kurusu, gümüş böceği gibi birçok can sıkan canlıdan kurtulmak için ilaçlama hizmetlerimiz vardır.

Bahçenizi veya tarlanızı bazı farelerin ya da başka canlıların çoğalması sebebiyle yılanlar basabilir. Ve bu baskınla tek başınıza başa çıkamayabilirsiniz. Bilindiği üzere pek çok zehirli, öldürme konusunda oldukça başarılı ve tehlikeli yılan türleri vardır. Bu tür baskınlardan profesyonel yardım almadan kurtulmanız ise pek mümkün değildir. Korkmanıza ya da endişelenmenize gerek yok. Yılan ilaçlama hizmetimizle sizleri bu dertten de kurtarmak için elimizden geleni yaparız.

Dezenfeksiyon İlaçlama İle Daha Temiz Bir Adana

Sizler için sunduğumuz hizmetler böcek ve haşere ilaçlama ile sınırlı değildir. Adana dezenfeksiyon ilaçlama hizmeti ile sizlere daha temiz ve sağlıklı bir yaşam alanı sunuyoruz. Sağlık söz konusu olduğunda dezenfeksiyon, hastalık sırasında ve sonrasında oldukça önemlidir. Bu sebeple sadece hastayı dezenfekte etmek yeterli olmaz. Hastanın temas ettiği bütün noktaları, çamaşırları, nesneleri, tedavi sürecinde görevli personeli, yattığı odayı, duvarları ve hastayı ziyaret eden kişileri de dezenfekte etmekte önem vardır.

Birçok dezenfeksiyon çeşidi vardır. Bunlar dezenfekte edeceğiniz mekâna ve bölgeye göre değişiklik gösterir. Evinizi kendi kendinize dezenfekte edebilseniz bile bu yeterli olmayacaktır. Evlere verilen dezenfektan ilaçlama hizmetinin yanı sıra birçok işletme ve toplu taşıma dezenfektan ilaçlama hizmeti alır. Bu hizmette kullanılan ürünler bakterilere karşı oldukça etkilidir.

Son 2 yıldır dünya genelinde korona virüsü ile savaştığımız bu dönemde, hastane, okul, fabrika ve kafe gibi birçok alanda dezenfektan ilaçlama hizmeti veriyoruz. Bu konuda sağlık bakanlığı onayı aldığımızın altını çizerek belirtmek isteriz. Büyük zorluklarla atlatmaya çalıştığımız pandemi sürecinde, bizlerde üzerimize düşeni ve elimizden geleni büyük bir özveriyle yapmak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çünkü ülkenin sağlığı ve güvenliği hepimizin sağlığı ve güvenliği demektir.

Adana Ev Dezenfeksiyon

Haşere İlaçlama Hizmeti ve Aşamaları

İnsanlar adına zararlı olan bu böcek türleriyle mücadele hizmetimizde bazı aşamalar vardır. Bunlar:

Ortam Tetkik

Ortamda türeyen canlının türü ve popülasyonun yoğunluğunu saptarız. Hangi türe karşı hangi kontrol çalışmasının uygulanması gerektiğini belirleriz. Bu aşamadan sonra uygulanacak her aşamanın başarılı olabilmesi için gözlem aşamasının son derece profesyonel bir şekilde yapılması gerekir. Bir sonraki aşama fiziksel ve kimyasal mücadele çalışmalarını içeriyor. Bu sebeple, hangi tür kimyasalı, hangi periyotlarla uygulanması gerektiğini belirleriz. Ayrıca, hangi fiziksel mücadele uygulamalarının yapılacağına da karar vermeliyiz. Bu aşamada sizin ihtiyacınıza yönelik, haftalık veya aylık olarak uygulama periyotları belirleriz.

Haşere Kontrol Hizmeti Koruma Çalışmaları

Bu aşamada öncelikle mekânda, zararlı canlıların türemesine sebep olan unsurları ortadan kaldırırız. Mesela duvarlarda bulunan deliklerin kapatılmasını ya da dışarıda açık vaziyette bırakılan yiyeceklerin uygun biçimde saklanmasını sağlarız. Burada genel temizlik çalışmalarından yararlanırız.

Periyodik Bakım

Mekân, sıkıntı çıkaran haşereden temizlendikten sonra bu durumun tekrarlanmaması için koruma çalışmaları ve gözlem ziyaretleri yaparız. Bu bir önlem alma sürecidir. Haşere üremesinin sebebinin önceden belirlenmesi riskin kontrol altında tutulabilmesi için en etkili faktördür.

Haşere kontrol hizmeti uygulamamızı, işletmenizin veya evinizin iç ve dış alanlarında kritik kontrol noktalarının belirlenmesi ve bu noktaların gözlem altında tutulması mantığı ile oluşturup geliştiriyoruz. Bu uygulamaları, iş yerinizin ve evinizin tüm açık ve kapalı alanlarını kapsayacak biçimde ve tamamen size uygun saatte ve kurallarınız gereğince uygularız.

Uygulamaları, ilaçlama konusunda eğitimli, yeterli donanıma sahip ve deneyimli personellerimiz yapar. Uygulama öncesinde randevu sistemi ile size uygun gün ve saati belirleriz. Uygulama yöntemi konusunda sahip olmanız gereken bilgileri sizlere aktarırız.

Adana böcek ilaçlama şirketi olarak, acil durumlarda 24 saat içerisinde müdahale ederiz.

İlaçlama Bizim İşimiz
İlaçlama da 25 Yıllık Tecrübe

İlaçlama Yaparken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Kapalı veya açık ortamları ilaçlama sırasında ilaçlayan şirketin ve ilaçlatan kişilerin kendi sağlıkları için uyması gereken birtakım kurallar vardır. Bunlar:
 • İlaçlama esnasında kullanılan kimyasallar ve ilaçlar, sağlık bakanlığı tarafından onaylı olmalıdır.
 • İlaçlama yapan personelimiz, kimyasalların vücudu ile temas etmemesi için koruyucu elbise, eldiven ve yüz maskesi kullanır.
 • İlaçlama yapılırken ortamda personel harici kimse bulunmamalıdır. Buna evcil hayvanlarda dahildir.
 • İlaçlama yapılan alanda açıkta yiyecek ve içecek bulundurulmamalıdır.
 • Çatal, kaşık, tabak gibi mutfak eşyaları ve havlu, giysi, oyuncak gibi kişisel eşyaları dolaba kaldırmalısınız.
 • Kokusuz ilaçlama işlemi yapılırken veya yapıldıktan sonra o ortamdan ayrılmanıza gerek yoktur. Sadece ilaçlama sonrasında ortamı iyice havalandırdığınızdan emin olmanız yeterlidir.

İlaçlama Fiyatlarını Nasıl Belirliyoruz? Haşere İlaçlama Fiyatları Nelerdir?

Adana ilaçlama fiyatları her mekânın, alanın ya da bahçenin büyüklüğü, ilaçlama türü ve yöntemine göre değişiklik göstermektedir. Örnek vermek gerekirse, site gibi toplu konut ev ilaçlama fiyatları belirlenirken izlediğimiz yol şu şekildedir:
 • İlaçlanması gereken tüm kapalı ve açık alanlarda gerekli incelemeleri yaparız.
 • Hedef alınan zararlı canlıların türleri ve yoğunluklarını belirleriz. Bu kontrol programı, site yönetmeniyle birlikte hazırlıyoruz.
 • Site yönetimine düşen görevleri belirliyoruz. Gerekli olursa bu konuda eğitim veriyoruz.
 • Sitede yaşayan insanların alerjik rahatsızlıkları ve buna benzer hassas durumlarının var olup olmadığını öğreniriz.
 • Site içerisinde yaşayan evcil hayvanları listeleriz. Gölet ve süs havuzu gibi yerlerde canlı hayvan ya da balık var mı diye kontrol ederiz.
 • Ev ilaçlama dışındaki ortak alanlar, su deposu ve su kuyuları gibi bölümleri site yönetimiyle birlikte belirler ve gerekli korumalar için önlem alırız.
 • Yapılacak ilaçlama yöntemini, gerekli personel sayısını ve ilaçlamanın kaç gün süreceğini belirleriz.
 • Haşere veya böcek oluşumunun tekrarlanmaması için alınması gereken önlemleri belirleriz.
 • Genel bilgilendirme ve teknik bilgi içeren evrakları dosyalarız. Bu dosyaları site sakinlerine iletiriz.

Bu prosedürü bazı değişiklikler ile müstakil ev, ofis, fabrika, bahçe gibi mekân ve bölgelerde de uygularız. Adana ev ilaçlama fiyatları hesaplanırken genel olarak bu kriterleri göz önünde bulundururuz.

Evinizde ya da iş yerinizde, kafe, restoran, hastane ve otel gibi mekanlarda meydana gelebilecek her türlü kemirgen ve haşere sorunlarına karşı Adana ilaçlama firmaları olarak bizden hizmet alabilirsiniz. Bu hizmetinizin fiyatını öğrenmek ve randevu almak için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Alo böcek ilaçlama kodu ile hizmetinizdeyiz.