Fare İlaçlama

Fare İlaçlama Nedir

Adana Fare İlaçlama

Evinizde ya da iş yerinizde ansızın istenmeyen misafirler ortaya çıkabilir. Bu misafirler, haşereler gibi küçük böcekler olabileceği gibi fare gibi nispeten büyük memeliler de olabilir. Özellikle yaşadığınız yer Adana gibi sıcak iklimin hüküm sürdüğü bir bölge ise sık sık farelerle karşılaşabilirsiniz. Çünkü fareler, sıcak havalarda biraz daha serinleyebilmek için kapalı ortamlara kaçmayı tercih ederler. Ama artık farelerden çekinmenize gerek yok! Çünkü Fidas İlaçlama olarak biz, Adana’da fare ilaçlama hizmeti ile daima yanınızdayız

Fareler, küçük ve esnek bedenleri sayesinde kafalarının girdiği her deliğe erişebilme gibi bir özelliğe sahiptir. Aynı zamanda usta birer kemirgen olan fareler, yollarına çıkan her şeyi kemirebilirler. Bu yüzden evinize ya da iş yerinize ciddi hasar verebilirler. Üstelik sadece görünür hasarlar da değil. Fareler çeşitli tesisat borularını da kemirerek ev ya da iş yerindeki su tesisatını da bozabilirler. O yüzden yaşadıkları yerde bir fare ile karşılaşan insanlar hemen bir fare ilaçlama şirketi ile iletişime geçmelidir.

Fidas İlaçlama

Fareleri Nasıl Kovuyoruz?

Fareler bir kere bir ortama yerleşip yuva kurdukları zaman müdahale edilmezse hızla çoğalıp orayı istila edebilirler. O yüzden fare ilaçlama hizmetinin bir an önce yapılması önem arz etmektedir. Fidas İlaçlama olarak 7/24 fare ilaçlama hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Çünkü farelerle ne zaman ve nerede karşılaşacağınız hiç belli olmaz.

Fare ilaçlama faaliyetlerinde belli başlı aşamaları göz önünde bulundurarak yaşam alanlarını farelerden arındırıyoruz. Söz konusu aşamalar şunlardır:

  • İlaçlama öncesinde fare istilası olan alanla ilgili bir keşif yapıyoruz. Bu sayede farelerin yuvaladıkları alanları tespit edebiliyoruz.
  • Farelerin türüne en uygun ilaca, uzman ekibimizle karar veriyoruz.
  • İlgili alanlara uygulayarak ilaçlama işlemini tamamlıyoruz.
  • İlaçlama işleminin ardından ev ya da iş yeri sahibini farelerin çıkış noktası hakkında bilgilendiriyoruz. Bu alanların nasıl kapatılması gerektiğiyle ilgili tavsiyelerimizi sunuyoruz.
Adana Fare İlaçlama Hizmeti

İlaçlama yöntemi farelerden kurtulmanız için kesin çözüm olsa da etkiyi uzun vadeye taşımak için evinizde önlem almaya devam etmelisiniz.

Neden Fidas Fare İlaçlamayı Tercih Etmeliyim?

Adana içinde Fidas İlaçlama, en iyi ilaçlama şirketi olarak faaliyetlerine devam eder. Çünkü Fidas İlaçlama diğer ilaçlama firmalarından farklı olarak kokusuz ve lekesiz ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Kokusuz ve lekesiz ilaçlama hizmeti için biz en kaliteli ve su ile karışabilen (kalkmalı- fare ilacı blok halinde zehirli yem ve yapışkan feromen tuzaklardır) ilaçlarla fare ilaçlama hizmeti veriyoruz. Bu yüzden ilaçlama sonrası evde ya da iş yerinde hiçbir kalıntı bırakılmamaktadır. Evinizin ilaçlandığı gün bile evinizde günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz.

Fare İlaçlama için Hangi İlaçları Kullanıyoruz?

Fare ilaçlama hizmeti sonuç olarak farelerle girişilen kimyasal bir mücadeledir. Bu yüzden fare ilaçlama firmaları aynı zamanda iyi birer ilaç tedarikine de sahip olmalıdır. Adana fare ilaçlama hizmeti veren firmamız, dünyaca ünlü Bayer ilaç firması ile çözüm ortağıdır. Dolayısı ile fare ilaçlama hizmeti sırasında en son teknoloji ve güvenilir ilaçlar kullanıyoruz.

Adana'yı Biz İlaçlıyoruz

Fare İlaçlama Hizmetinde Nelere Dikkat Ediyoruz?

Fidas İlaçlama olarak, sizlere en temiz ve kaliteli ilaçlama hizmetini sunmak için uyduğumuz bazı kurallar vardır. Bu kurallar sayesinde herkese aynı kalitede ilaçlama hizmeti sunabiliyoruz. Takip ettiğimiz kurallar:

  • Kullanacağımız ilaçlarda Sağlık Bakanlığı’nca onaylı olanları tercih ediyoruz.
  • İlaçlama gerçekleştirirken personeli korumak için mutlaka koruyucu kıyafet ve ekipman kullanıyoruz.
  • İnsanların ve hayvanların ilaçla temasını önlemek için ilaçlanacak ortamda personel dışında hiçbir insan ve hayvan bulunmamasına dikkat ediyoruz.
  • Tabak veya çatal gibi kişisel eşyaların tümü kapalı ortamlara saklanmasını tercih ediyoruz.
  • İlaçlama yaparken açıkta hiçbir yiyecek veya içecek bırakılmaması gerektiğiyle ilgili uyarılarımızı yapıyoruz.
Adana Fare İlaçlama

Bu kurallar sayesinde her müşterimize aynı titizlikle ve özenle hizmet veriyoruz.

Adana Fare İlaçlama Ücretleri

Fare İlaçlama Fiyatları

Fare ilaçlama fiyatları, ilaçlama yapılacak alana göre değişmektedir. Keza ilaçlama yapılacak alan büyüdükçe kullanılacak ilacı miktarı da artmaktadır. O yüzden ev fare ilaçlama fiyatları ile bahçe ilaçlama fiyatları aynı değildir.

Aynı şekilde ilaçlanacak alan değiştikçe kullanılacak alet ve personel sayısı da değişmektedir. O yüzden fare ilaçlama fiyatı konusunda net bir rakam belirtilememektedir. Ama yine bizim bir hizmetimiz olarak ücretsiz keşif yapıyoruz. Böylece hem biz hem de müşterimiz nasıl ve ne kadar fiyata ilaçlama yapılacağını öğrenmiş oluyor ve müşterilerimiz sürpriz bir masrafla karşılaşmamış oluyor.

Fidas İlaçlama olarak tüm çalışanlarımız, Adana İl Sağlık Müdürlüğü tarafından verilen mesleki yeterlilik sertifikalarına sahiptir. Kurumsal olarak ise büyük hizmet otoritelerinin verdiği yetki belgelerine sahibiz. Sahip olduğumuz belgeler arasında ISO:9001, ISO 14001 ve ISO 45001 ve TSE sertifikaları da bulunmaktadır.