Hakkımızda

Adana İlaçlama Firması

Fidas İlaçlama

Haşereler, böcekler ve kemirgenler herkesin korkulu rüyasıdır. Çok eski tarihlerden bu yana pek çok hayvan ve insan hastalıklarına sebep olan mikroplar bu canlılar, tarafından taşınarak insanlara bulaşmış hatta sıtma ve veba gibi çok sayıda ölümcül hastalığın tüm dünyada salgına dönüşmesine neden olmuştur. Şehirleşmelerin artması, ekolojik dengeleri bozarak kemirgen, haşere ve böceklerin artmasına yol açmıştır. Fidas İlaçlama olarak haşere ve böceklerle mücadelenizde işin uzmanları olarak sizlere destek vermekteyiz. Sektörde çok sayıda ilaçlama firmalarının olmasıyla birlikte bu hizmet verilirken çoğu zaman insan sağlığı arka planda bırakılmaktadır. Sizlerin sağlığına önem veriyor Adana ilaçlama hizmetimizi insan sağlığını koruma mottosuna sadık kalarak gerçekleştiriyoruz.

Fidas İlaçlama Hizmeti Nelerden Oluşmaktadır?

İlaçlama hizmetleri verilirken dikkat edilmesi gereken çok sayıda husus vardır. Öncelikle bu işlemlerin yasal yetki sahibi, uzman firmalar tarafından yapılması gerekir. Fidas İlaçlama olarak yaptığımız ilaçlama hizmetlerinde insan sağlığını ön planda tutarak hizmet vermekteyiz. Piyasada yapılan çok sayıda yanlış ve yetersiz uygulama başarılı sonuçlar getirmediğinden yapılacak ilaçlama işleminin seçimi oldukça önemlidir. Savaşmakta olduğunuz böcek veya haşere türünü iyi tanımak gerekmektedir. Bu böceklerin yaşama koşullarını en aktif oldukları zamanları ve türlerinin özelliklerini bilmeden bu böcekleri yok etmek ne yazık ki mümkün değildir. Mevcut hizmetimiz ile gerekli işlemleri tespit ediyor ve profesyonel ekibimizle mücadele ediyoruz.

Adana İlaçlama Firması

Haşere Kontrol Hizmetimiz: (PestPrevention)

Hizmet vermiş olduğumuz alanlarda bazı kritik noktalar belirlemekteyiz. Bu noktaları mücadele ettiğimiz türün özelliklerine ve yaşama biçimine göre belirliyoruz. Kritik noktalarda haşere izleme istasyonları kurarak türleri izlemekteyiz. Aylık ve haftalık periyodlarla kontrol edilen bu noktalar türlerin görülmesi halinde düzenli olarak ilaçlanmaktadır. Haşerelerle mücadelede karşı karşıya olduğumuz hayvanın türüne özel ilaçlar kullanmaktayız. Kullanmış olduğumuz tüm ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü ve TC. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Haşerelerle mücadele işlemlerinde firmaların kullandığı ilaçların onaylı olması, hem mücadelenin başarıyla sonuçlanması hem de insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. Fidas İlaçlama olarak sağlığınızı her şeyden önce tutuyor ve yalnızca onaylı ilaçları kullanmayı tercih ediyoruz.

Yürütmekte olduğumuz tüm çalışmalar dosyalarımızda kayıt altına alınmaktadır. Böylece yaptığımız çalışmada alınan aksiyonların tamamı yazılı olarak saklanır. Haşere kontrol hizmetimiz bünyesinde çalışan tüm ekip arkadaşlarımız alanında yetkin ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Mevcut hizmetimiz, Sağlık Bakanlığı tarafından verilen, Mesul Müdürlük Eğitimlerine katılım sağlamış, sertifikalı Ziraat Mühendisi kontrolünde, eğitimli Fidas Haşere Kontrol biyosidal uygulayıcıları tarafından sağlanmaktadır. arafınıza sunduğumuz hizmetlerde profesyonelliği ön planda tutuyoruz ve hizmetler sırasında oluşabilecek zararlara karşı 3.şahıs Mali Mesuliyet Sigortası kapsamı altında sigortalı hizmet sağlıyoruz. Fidas İlaçlama olarak İl Sağlık Müdürlüğü’nden alınmış ilaç uygulama izin belgesine sahibiz.

Haşere İlaçlama Hizmetimiz:

Adana ilaçlama hizmeti veren firmamız bünyesindeki tüm personellerimiz karşı karşıya kaldığınız haşereleri tespit etme ve hangi mücadele yöntemi ile haşerelerle savaşacağı konusunda özel olarak eğitim almış alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Haşere ilaçlama işlemlerinin başarıyla sonuçlanması ve etkili olması için uzman kişiler tarafından ilaçlama işlemi yapılmalıdır. Karşı karşıya kalınan türlerin yok edilebilmesi için doğru ilaç seçimi, doğru ilaçlama noktası seçimi ve doğru ilaçlama miktarı seçimi oldukça önemlidir.

Yaptığımız ve yapacağımız işlemlerden önce uzmanlarımız işlemin ve yöntemin belirlenmesi için tespit çalışması yapmaktadır. Yaptığımız tüm işlemleri raporlar aracılığıyla tarafınıza sunmaktayız. Fidas İlaçlama olarak kullandığımız tüm ürünler ve ilaçlar, Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır ve ilaçlarımızın hiç biri insan ve hayvan sağlığına zararlı içerikler barındırmamaktadır.

Bakterilere Karşı Koruma
Haşerelerden Koruyoruz
Kokusuz ve Lekesiz
Hızlı İlaçlama
Eşyalara Zararsız İlaçlama
6 Ay Garantili İlaçlama
Adana Haşere İlaçlama Hizmeti

Alo Böcek 28 Yıllık Tecrübe

İlaçlama işlemini gerçekleştirdiğimiz alanlarda günlük hayatınıza devam etmekte hiçbir zorluk yaşamazsınız. Seçili bölgelere yerleştirdiğimiz ilaçlar karşı karşıya olunan böcek, kemirgen haşere gibi türlere karşı anında etki göstererek türlerin ölmesini sağlar. Bunun yanı sıra sizin eşyalarınıza ya da size karşı herhangi bir tehdit oluşturmaz. Adana ilaçlama hizmetlerimizi verirken servis saatlerimizi sizlerin çalışma saatlerinize ya da uygun saatlerinize göre planlamaktayız.

Haşere ilaçlama işlemlerini yaparken birkaç aşamaya bağlı kalarak işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. İlk aşama olarak şikayetçi olunan türlerin gözlenmesi ve tespit edilmesi işlemlerini yapıyoruz. Türün ve popülasyonunun tespitinden sonra türe karşı alınacak önlemlerin ve ilaçlama işlemlerinin türü belirliyor, ilaçları doğru oranda doğru yerlere yerleştiriyoruz

ALO BÖCEK!
0506 487 44 14
100%
Müşteri Memnuniyeti
Adana İlaçlama Firması

Fidas İlaçlama

İlaçlama çalışmasının yapıldığı ortamda bazı düzenlemeler yapılması oldukça önemlidir. Duvarlarda ya da alanda böceklerin giriş çıkışını sağlayacak deliklerin kapatılması, açıkta bulunan yiyecek gibi ürünlerin kaldırılması alanda genel temizlik düzeninin sağlanması gerekir.

Haşerelerle yapılan mücadelede kalıcı sonuçların alınması için periyodik aralıklarla ilaçlama çalışmalarının tekrarlanması, ilaçlanan bölgelerin gözlemlerinin ve takibinin devamlılığı gerekmektedir. Haşerelerle yaşanan problemlerin tamamen giderilmesi kontrollü bir süreç ile mümkündür. Fidas İlaçlama hizmetimiz ile haşerelerle yaşadığınız sorunları kontrol altına alarak önleyebilmek için hem dış alan hem de iç alan çalışmaları yapmaktayız.

Fidas İlaçlama Bayer Adana Tek Çözüm Ortağıdır Bayer Adana Tek Çözüm Ortağı

Haşerelerin yaşam alanlarında çoğalması ve zaman içerisinde kontrol edilemez hale gelmemesi için uzman kişiler tarafından doğru müdahale edilmesi şarttır. Kendi imkanlarınızla verdiğiniz mücadele haşerelerin yok olmasını sağlamaz. Üstelik geçen süre zarfında siz farkında olmadan haşereler üremeye ve çoğalmaya devam eder. Mevcut hizmetimiz ile doğru müdahalelerle başarılı sonuçlara daima ulaşmaktayız.

Dikkat; İlaçlatırken İlaçlanmayın

Neden Fidas İlaçlamayı Tercih Etmelisiniz?

Adana'yı Biz İlaçlıyoruz

Gün içerisinde yaşadığınız uygunsuz ve ani ziyaretler için ekiplerimiz anlık olarak müdahale ederek sizlere hizmet vermektedir. Diğer zamanlarda alacağınız hizmetleri planlı ve düzenli olması amacıyla randevu sistemiyle sağlamaktayız. Adana ilaçlama hizmetlerimizde sahip olduğumuz başarıyı 28 yıllık alan tecrübemize ve uzman kadromuza borçluyuz. Tarafınıza sağladığımız tüm hizmetler, ISO 9001/14001/18001 ve TSE Belgelidir.

Uzun yılları aşkın tecrübemiz ve uzman kadromuzla %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Sağlığınıza önem veriyor tüm işlemlerimizi doğru ve ilgili yasal prosedürlere uygun olarak gerçekleştiriyoruz. İhtiyacınız olan tüm mekanlarda karşı karşıya kaldığınız tüm türlere karşı; hamam böceği, karınca, güve, karasinek, kırkayak, bit, toz biti, pire, örümcek, tespih böceği, eşek arısı, akrep, tahtakurusu, toz piresi, tatarcık, sivrisinek, kertenkele, gümüş böceği, uyuz böceği, akarlar, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, kene gibi böcekler, kemirgenler ve diğer tüm zararlı canlılarla olan mücadelenizi sizler adına yürütüyoruz.

Alo Böcek

Çalışmalarımızı gerçekleştirirken Fidas İlaçlama olarak, çalışma yapacağımız alanda ön araştırmalar yapıyoruz. Evde, iş yerinde, ya da açık alanda yaptığımız ilaçlama çalışmalarında sizlerin ve diğer canlıların sağlığını göz önünde bulundurarak sizin ve diğer canlıların sağlığını tehlikeye atmadan çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Haşerelerle mücadelede yalnız değilsiniz. Fidas İlaçlama firmamız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve haşere mücadelenizi bizlere emanet ederek hayatlarınıza kaldığınız yerden gönül rahatlığıyla devam edebilmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Alanında uzman olmayan kişiler ya da kurumlarca yapılan ilaçlama çalışmaları insanların ve diğer canlıların hayatını tehlikeye atmaktadır. İlaçlama yaptırırken ilaca maruz kalmak tüm canlılar için büyük bir sağlık tehdidi haline gelebilir. İlaçların ilgili sağlık kuruluşlarının onayına tabi olması, işlemleri gerçekleştiren personellerin gerekli eğitim ve izinlere sahip olması gerekmektedir. Haşerelerle verdiğiniz mücadelede kendinizi tehlikeye atmayın. Alanında uzman personellerimiz, Adana ilaçlama hizmetlerimizle sizlere ihtiyacınız olan hizmeti doğru olarak vermektedir.