Fare İlaçlama Nasıl Yapılır?

Fare İlaçlama Nasıl Yapılır?

Fare İlaçlama Nasıl Yapılır?

Fare İlaçlama Nasıl Yapılır?

Fare ilaçlama nasıl yapılır? diye düşünüyorsanız eğer dilerseniz gelin hemen bu düşüncenize bu makale sayesinde çözüm üretelim ve sizlere yardımcı olalım. Kemirgen olarak nitelendirdiğimiz bu canlılar, yaşam alanlarına kolaylıkla ulaşabilirler. Evde, iş yerinde ya da herhangi bir yaşam olan alanlarda bulunabilir ve kolaylıkla gelebilirler.

Yaşam alanınız da fare olması hem bulunduğunuz alan açısından hem de sizler için büyük bir sorun oluşturabilecek niteliktedir. Eğer yaşam alanınız da fare varsa çok geç kalmadan  fare ilaçlama şirketlerinin uzman ekiplerden yardım isteyin.

Fareler yapıları gereği çok esnek canlılardır ve bu canlıları evde yakalamaya çalışmak neredeyse imkansızdır. Evde kendi yöntemlerinizle yakalamaya çalışmak işinizi çok daha fazla zorlaştıracaktır. Esnek yapılarından dolayı çok küçük yerlere bile girebilir, yaşam alanınıza yerleşebilir ve konaklayabilir. Bu nedenlerden dolayı fare ilaçlama şirketlerinin uzman ekiplerden geç kalmadan yardım isteyin.

Fareler Evde Nerelerde Konaklar?

Fareler esnek yapılarından dolayı kendilerine kolaylıkla konaklamak için yer bulabilirler. Bu yerlerden bahsedecek olursak eğer ilk örnek vereceğimiz yerler mutfak dolaplarının arkası, buzdolabı içi veya arkası, vücut ısılarına uygun olan duvar boşlukları, karanlık ve güvenilir olan ortamlar gibi konaklama alanları oldukça fazladır.

Fareler kemirgen hayvanlar oldukları için kabloları ve eşyalarınızı kemirebilir. Aç kaldıkları zamanlarda ise sizlere zarar verebilir ve fareler daha sık logarlardan gelmeleri sebebiyle sizlere birçok hastalık bulaştırabilirler.

Fareler Ne İle Beslenir?

Fareler genellikle herşeyi tüketirler. Bitki kökleri, et çeşitleri, ekmek kırıntıları, süt ve süt ürünleri, böcekler, çikolata dahil olmak üzere dişleri çok keskin olmasından dolayı her şeyi rahatlıkla tüketebilirler. Aç kalma durumların da ise eşyaları kemirebilirler.

Fare İlaçlama Şirketi

Farelerin yaşam alanlarınıza girebileceği bir çok yer vardır. Bunlardan bazılarını maddeleyelim.

      Çoğu zaman çatı katlarında bulunurlar ve kolay bir şekilde  baca boşluklarından gelebilirler.

      Mutfakta ağzı açık olan yiyeceklerin kokusuna gelebilirler.

      Pencere ve kapı altlarında ki boşluklardan esnek vücut yapılarıyla kolayca geçebilir.

      Duvarda oluşan ya da var olan boşluklardan geçebilirler.

      Yaşam alanınıza bulunan giderlerden gelebilirler.

Maddelere göz attığınız da fark edeceksiniz ki en büyük tehlike farelerin hemen heryere girebilmelerinden kaynaklıdır diyebiliriz. Peki bu kadar çok alana kolayca girebilen bu canlılardan nasıl kurtulabilirsiniz?

Farelerden Kurtulmak İçin Ne Yapmalıyım?

Fare İlaçlama Şirketi

Fare ilaçlama nasıl yapılır?  Başlığı altında bahsettiğimiz üzere yaşam alanınızda fare olması zor bir durum olmasının yanı sıra tehlike li arz eden bir durumdur. Eşyalarınız ve sizler için ciddi bir problem oluşturabilir.

Fareler aç kaldığı zaman vücudunuzun bazı bölgelerini kemirerek sizlere zarar verebilir. Bu zararın yanısıra hastalık bulaştırabilirler. Fareler kemirdikleri bölgelerde acı hissi bırakmazlar. Bunun sebebi ise farelerin ağzından salgılanan sıvı da uyuşturma özelliği bulunmasıdır.

Fare bulunan ortamda sizlerin doğal,daha doğru bir tabirle alternatif olarak evde  yapabileceğiniz kokular veya kapanlar işinize yaramayacaktır. İşinizin daha uzamasına ve fare probleminin daha fazla artmasına sebep olacaktır.

Evinizde fare ilaçlama şirketi işlemi yapılması için uzmanlar tarafından yardım istemelisiniz. Gelen uzman ekip farenin yaşam alanını, nerelerden geldiğini, nereye yuva yaptığını tespit edecek ve ilaçlama yapacaktır. Bu durum sizler için gerçek bir çözüm yöntemidir.

 

Hizmetimizi değerlendirerek size daha iyi bir hizmet sunmamıza yardımcı olabilirsiniz.

 

Kategoriler