Depo İlaçlama

Fidas İlaçlama

Adana Depo İlaçlama

Gıda, plastik ya da farklı ürünlerin bulunduğu depoların ortamı hijyenik olmalıdır. Özellikle depoların düzenli olarak ilaçlanması gerekmektedir. Depolarda düzenli biçimde ilaçlama işlemi yapılmazsa mantar, bakteri, böcek ve haşereler kolay bir şekilde artmaktadır. Haşereler, böcekler, kemirgenler ve diğer risk oluşturacak canlılar depoda bulunan ürünlere zarar vermektedir. Bu ise depo sahiplerini zarara sokmaktadır.

Depolarda yapılacak ilaçlama hizmeti profesyonel firmalar tarafından yapılmalıdır. Depo ilaçlama kapsamında hizmet veren binlerce firma bulunmaktadır. Bu firmalardan birisi ise Fidas İlaçlamadır. Fidas İlaçlama Adana bölgesine pek çok ilçeye böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Adana Depo İlaçlama

Depo İlaçlamanın Avantajları

Günümüzde artan virüsler nedeniyle hijyen oldukça önemli unsurlardandır. Özellikle depo gibi alanların hijyen kontrolleri halk ve depo içerisinde bulunan personeller için önem arz etmektedir. Giyim, kozmetik, plastik ürünlerin yanı sıra insanlar için en önemli faktörlerden olan gıdanın bulunduğu depoların hijyen denetimi sürekli yapılmalı ve hijyen sağlanmalıdır. Depolar genellikle haşere ve böcekler için yuva olabilmektedir. Ancak depo ilaçlama hizmetiyle bu böcek, haşere ve kemirgen gibi sağlığı riske atacak canlıları uzaklaştırmak mümkündür. Peki depo ilaçlamanın avantajları nelerdir? Depo ortamını ilaçlamanın pek çok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ise şu şekildedir;

 • Sanitasyon ve hijyen ortamını oluşturarak gerekli önlemler alınmaktadır.
 • İlaçlama hizmeti veren personeller ilaçlama işlemini uygulamadan önce böceklerin nereden içeriye girdiğini analiz etmektedir. Bunun sonuçlanmasıyla depo sahipleri ilaçlamanın yanı sıra diğer önlemleride almaktadır.
 • Depolarda bulunan fare gibi kemirgenler ürünlere zarar vermektedir. Bu ise depoyu zarara sokmaktadır. Ancak ilaçlamak yapılan depolarda fare gibi kemirgenler bulunmamaktadır. Bu sayede ise ticari kayıplar minimum seviyeye inmektedir.
 • Bazı depolar çok fazla böceklerin girmesiyle böcek istilasına uğramaktadır. Ancak bunu farkederek ilaçlama hizmeti yapan depolar maddi kayıpların en az seviyeye ulaşmasını sağlar.
 • Depo içerisinde bulunan personeller haşere, böcek ve kemirgen gibi canlılar nedeniyle strese girmektedir. Bu ise hem sağlıklarını riske atmakta hem de çalışma verimini düşürmektedir. Fakat ilaçlama hizmeti sayesinde hijyenik bir ortam oluşmakta ve personeller güvenle çalışma sergilemektedir.

Güvenilir Depo İlaçlama Hizmeti Veren Firmalarda Hangi Faktörler Bulunmalıdır?

Haşere, kemirgen, böcek ve bakteri gibi faktörlerin önlenmesi için depo ilaçlama hizmeti alınmaktadır. Depo ilaçlama hizmeti sunan firmalar gerekli ekipmanlar eşliğinde depo içerisinde bulunan böcek gibi canlıları yok ederek tekrar içeriye girmesini engellemektedir. Depolarda ise halkla temas edecek ürünlerin olması nedeniyle ilaçlama hizmet rutin şekillerde yapılması gerekmektedir. Peki güvenilir depo ilaçlama hizmeti veren firmalarda hangi faktörler bulunmaktadır?

Adana ev ilaçlama hizmeti ile evinizi sarmış olan böceklerden sizlere zahmet vermeden kurtarıyoruz. Böceklerin ürüme noktasını bulur ve yok ederiz. Evinizi böcek ve benzeri şeylerin tekrar sarmaması içinde gerekli işlemleri uygularız. 6 aylık garanti ile evinizi böceklerden temizliyoruz.

 • Böcek ilaçlama kapsamında hizmet veren güvenilir firmalar Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan Mesul Müdür Sertifilasına sahip olmaktadır. Bu nedenle güvenilir firma arıyorsanız bu sertifikaya sahip olan firmalarla iletişime geçebilirsiniz.
 • Güvenilir firmalar ilaçlama aşamasında kullandığı ekipmanlar kaliteli olmaktadır. Özellikle firma seçerken firmanın kullandığı kimyasalların ya da ilaçların Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı olup, olmadığına göz geçirebilirsiniz.
 • İlaçlama hizmeti almadan önce ve ilaçlama hizmeti aldıktan sonra depo sahibiyle ilgilenecek ve oluşan risklere karşı sorumluluğu üstlenecek müdürün olup olmamasıda önemlidir.
 • Güvenilir firmalar sunduğu ilaçlama hizmetinde kokusuz ve leke bırakmamaktadır. Fidas İlaçlama kokusuz ve leke bırakmayan kaliteli kimyasallar eşliğinde hizmet sunmaktadır.

Depo İlaçlama Fiyatları

Depo ilaçlama hizmeti oldukça önemli faktörlerdendir. Özellikle böcekler az sayıya sahipken önlem almak depo sahipleri için oldukça avantaj sağlamaktadır. Haşere, böcek ve bu gibi canlılar görüntü kapsamında estetik bir görünüm sağlamamakla birlikte kişilerin sağlıklarını riske atmaktadır. Ancak bazı depo sahipleri böcek zehirleyici ilaçlar kullanarak bilinçsizce hareket etmektedir. Bu gibi durumlar hem depo içerisinde bulunan personeller hem de ürünleri kıllanacak kişiler için tehlike arz etmektedir. Bu nedenle depo ilaçlama kapsamında hizmet veren firmalarla anlaşma sağlamak önemlidir.

Bu firmalar profesyonel şekilde depolarda bulunan böcekleri önlemektedir. Bilinçli depo sahipleri ise depo ilaçlama fiyatları hakkında araştırmalar gerçekleştirmektedir. Depo ilaçlama fiyatları pek çok unsura göre değişmektedir. Bu unsurlar ise şu şekildedir;

 • Firmanın kullandığı ürünler ve ürünlerin kalitesi; Çoğu firma kokusuz ve kaliteli ilaç yöntemlerini kullanırken çoğu kalitesiz ve koku bırakan ilaç yöntemlerini kullanmaktadır. Bu nedenle ürünün kalitesine göre fiyat rakamlarında değişikler oluşabilmektedir.
 • Deponun büyüklüğü; Depo küçük ebatlara sahipse daha düşük fiyatlarla karşılaşmak mümkündür. Ancak depo geniş ve büyük ebatlara sahipse fazla rakamlarla karşılaşmak mümkündür.
 • Firmadan, firmaya göre fiyatlarda farklılıklar söz konusudur.
Adana Depo İlaçlama Fiyatları