Apartman İlaçlama

Apartman İlaçlama

Adana bölgesinde hizmet veren firmamız, işini bilen ve alanında uzman çalışanlarımız ile apartman ilaçlama hizmetleri sağlamaktadır. Günümüzde evleri saran haşereler, özellikle yaz günlerinde ev sahiplerine oldukça büyük sıkıntı yaşatabilmektedirler. Bu haşerelerden kurtulmanın ve önlem almanın en etkili yolu ilaçlama yapmaktır.

Adana’da 1996 yılında kurulan köklü Fidas İlaçlama şirketimiz, 26 yıldır böcek ilaçlama alanında Adana’nın tüm bölgelerine ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Uygun fiyatlı ilaçlama hizmetleri ile 6 ay garantili ilaçlama sunmaktadır. Kokusuz ve lekesiz ilaçlama yöntemleri sayesinde günlük hayatınızı etkilemeden ilaçlama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Apartman İlaçlama
Kokusuz İlaçlama

Kokusuz İlaçlama

Adana apartman ilaçlama şirketimiz 26 yıllık tecrübeye sahip bir ilaçlama şirketidir. Profesyonel ekiplerimiz ile yapılan ücretsiz keşif sonucu ilaçlama yapılacak bölgeye karar verilir. Daha sonra ilaçlama ekiplerimiz uygun bir tarihte tekrar gelip ilaçlama işlemlerini gerçekleştirirler. İlaçlama yöntemi ile mücadele edilemeyecek haşere yoktur.

Kullanılan ilaçlama yöntemi sayesinde apartmanda veya ev ortamında herhangi bir kokuya rastlanmaz. Pire ilaçlama, haşere ilaçlama gibi daha pek çok konuda ilaçlama gerçekleştiren şirketimiz Fidas’ın kullandığı ürünler insan sağlığına etkileri olmayan ürünlerdir.

İnsanlık tarihi boyunca evlere dadanan haşerelerden kurtulmak oldukça zordur. Sırf bu istilacı hayvanlardan korunmak için insanlar zaman zaman başka yerlere taşınmayı tercih edebilmektedir. Evinizden ve konforunuzdan olmamanız, en kısa sürede zararlı haşerelerden kurtulmanız için Adana bölgesinde hizmet veren şirketimiz Fidas’a Whatsapp iletişim hattı ve Fidas telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Adana Apartman İlaçlama Hizmeti

Adana apartman ilaçlama hizmetleri sadece böcek ilaçlama ile sınırlı kalmayıp şu ilaçlamaları da içermektedir:

 • Fare
 • Pire
 • Tahta Kurusu
 • Uyuz Böceği
 • Kuş Biti
 • Kene
 • Kalorifer Böceği
 • Güve
 • Arı
 • Gümüş Böceği
 • Yılan

ve akla gelmeyen pek çok haşere ilaçlama hizmetleri içermektedir.

Çevre ve toplum sağlığı yararını önemseyen güvenilir bir kuruluş olma yolunda Adana haşere ilaçlama alanında saygın, kaliteli ve aranan bir firma olmak, profesyonel hizmetlerimiz ve ürünlerimiz ile tüm müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için çalışıyoruz. Adana ev ilaçlama hizmetimizi 6 ay garantili ve uygun fiyatları ile sizlere sunuyoruz. Türkiye’de Bayer ile yaptığımız ortaklık sonucunda Adana ilaçlama firmaları arasında en çok tercih edilen firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Adana Apartman İlaçlama Hizmeti

Eskiden bu ve benzeri haşerelerden kurtulmak oldukça zor ve zahmetli bir süreçken günümüzde en son teknoloji ile üretilen ilaçlar ve haşereler konusunda bilgi sahibi olan ekiplerimiz ile oldukça kolay bir işlemdir. Apartman ve ev ilaçlama alanında profesyonel ekiplerimizle gerçekleştirdiğimiz ilaçlamalar sayesinde rahatınızdan olmadan kolay bir şekilde istiladan kurtulabilirsiniz.

Günümüzde haşerelerin ev halkına ve eve verdiği zararlar olduğu gibi psikolojik anlamda verdiği zararlar da fazladır. Kimse evde bir fareyle ya da yılan benzeri sürüngenlerle karşılaşacağını bilerek gitmek istemez. Aynı zamanda güveler kumaşlarınızı yiyip bitirirken pireler ve bitler ciddi anlamda sıkıntılara neden olabilir. Tüm bunlardan kurtulmanın en etkili yolu olan Adana apartman ilaçlama hizmetlerimizle sadece kendi evinizdeki değil aynı zamanda tüm apartmandaki haşerelerden kurtulabilirsiniz. 7/24 açık iletişim hattımızdan bizlere ulaşabilir, ücretsiz keşif talep edebilirsiniz. Bu keşiflerde ekiplerimiz sorunun köküne inecek ve sizler için en uygun ilaçlama yöntemleriniz sunacaktır. Daha fazla bilgi almak ve fiyat öğrenmek için Fidas Whatsapp hattı üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.